23.04 Всеукраїнський день психолога

/Files/images/psiholog/20598552.jpg

Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget ) передбачив, що в 21 столітті психологія стане однією з провідних наук. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися.
Це висловлювання прозвучить ще більш значно, якщо згадати, що офіційне визнання психологія отримала всього сто тридцять з невеликим років тому — в 1879 році німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.Будучи досить молодою наукою, психологія нагромадила безліч унікальних фактів і даних, що показують, що знання людини про саму себе змінюють його стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що творить людину через пізнання.Також досить часто можна чути думку, що психологія — це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше.
Справитися з важкими ситуаціями нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців — психологів (Фото: Ambrophoto, Shutterstock) В останні роки активно розвивається такий напрямок психології як політична психологія, яка досліджує та аналізує форми поведінки і психологію політичних діячів, включаючи перших осіб держави. У 1996 році створена Асоціація політичних психологів України, зразком якої послужила існуюча з 1978 року Міжнародна асоціація політичних психологів (International Society of Political Psychology, ISPP).
Життя людини — дуже непередбачувана і бурхлива. Будь ви політиком, бізнесменом, лікарем або домогосподаркою — у вашому житті, поряд з позитивними емоціями, неминучі хвилини розчарування, результатом яких можуть стати негативні вчинки. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і він може втратити надію, віру в себе, а найголовніше — своє здоров'я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців — психологів, чий професійне свято — Всеукраїнський день психолога — відзначається в Україні 23 квітня.
Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.