Молодшим інспектором 17 ДПРЧ старшим прапорщиком служби цивільного захисту насення Кулій Юлією Аліанієвною було проведене розвивальне заняття "Вого - наш друг, вогонь - наш ворог!"

Адміністрація закладу та діти логопедичної групи №3 висловлюють щиру подяку за цікаве заняття.

а а

орнамент

Деркачем Андрієм Миколайовичем старшим сержантом служби Цивільного Захисту міста Прилуки проведене заняття з дошкільниками закладу, щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Адміністрація закладу та дошкільнята висловлюють щиру вдячність за цікаву бесіду.

l j

т а

орнамент

25 лютого 2015 року о 10.00 годині ранку відбулося проведення тренувального виводу працівників та вихованців ДНЗ, з метою підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

о п

к р

р е

п р

э

Співробітники Прилуцького міського відділу КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області відгукнулись на запрошення працівників дошкільного навчального закладу № 11 та провели для дошкільнят середньої та старшої групи ігрові заняття «Подорож до країни права», «Небезпеки, які нас оточують».

Адміністрація ДНЗ №11 та дошкільнята щиро вдячні інспекторам Прилуцького МВКВІ: Іщенко Т. В. та Біловській Т. С. за цікаву бесіду.

ь

д

ю л

д ю

безпека

Кiлькiсть переглядiв: 522

Коментарi

  • педагог на пенсії

    2015-03-02 09:55:18

    завітав на ваш сайт випадково. Сподобались фото. Видно, що робота з дітьми щодо цивільного захисту у вашому закладі проводиться серйозна і систематична. В наш час це дуже потрібно....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.