/Files/images/7_grupa/веселкак.jpg

орнамент

/Files/images/7_grupa/karantin/зображення_viber_2020-04-10_21-26-35.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/В.jpg

"Свято руху" співпраця Днз кт 11 та початкової школи у рамках впровадження " Нова українська школа"

ПОЕТАПНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ АПЛІКАЦІЇ "КУЛЬБАБКИ"
ІЗ ВАТИ ТА КОЛЬОРОВОГО ПАПЕРУ
ВІД КНИГИ КІРИ

/Files/images/7_grupa/karantin/kolaj1/АПЛІКАЦІЯ.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/kolaj1/а.jpg /Files/images/7_grupa/karantin/kolaj1/п.jpg

Випускники ДНЗ КТ №11 вбільшості навчаються в 1 класі ЗОШ I-III ступенів №14, а ми пишаємося ними та слідкуємо за їх успіхами.

/Files/images/7_grupa/karantin/foto/ек.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/foto/зображення_viber_2020-04-24_08-57-29.jpg /Files/images/7_grupa/karantin/foto/зображення_viber_2020-04-24_08-57-31.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/Screenshot_1.jpg

э

/Files/images/7_grupa/karantin/зображення_viber_2020-04-10_20-38-06.jpg /Files/images/7_grupa/karantin/зображення_viber_2020-04-10_20-37-52.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/А.jpg /Files/images/7_grupa/karantin/Б.jpg

/Files/images/7_grupa/karantin/ВВ.jpg /Files/images/7_grupa/karantin/Г.jpg

э

ПРО ДУХОНО – ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ ПРИЛУЧЧИНИ МОЛОДШИМ ШКОЛЯРАМ.

а

а

«На зелених берегах красеня-ріки Удаю широко розкинулося старовинне місто Прилуки, яке чарує кожного не тільки самобутністю, неповторною красою, але й приваблює своєю славною, часом трагічною історією, своїми добрими, працьовитими і талановитими людьми. На території міста є чимало архітектурних та історичних пам’яток, що становлять своєрідний літопис Прилук. Попередні покоління залишили нам цінну культурну спадщину, ці надбання – гордість нащадків, які творять нове, світле, прекрасне місто.
Наступна сторінка історичного літопису міста пов’язана з подіями, які відбувалися у ті часи, коли наші пращури, будуючи свою власну державу, вели тяжкі, запеклі битви з кочівниками причорноморських степів. У горнилі кривавих, виснажливих сутичок і тяжкої праці, із розрізнених слов’янських племен творилася й виростала могутня європейська держава Київська Русь. Про це, із темряви віків, донесли нам звістку стародавні літописи, думи й пісні, літературні та історичні твори сучасників. Як повідомляє літописець, у 988 році великий князь київський Володимир починає будівництво й заселення укріплених міст по берегах річок Десни, Остра, Трубежа, Стугни і Сули. І хоча в літописі не згадується наше місто й річка, але саме тоді воно й було засноване під іменням Прилук-город. Про це свідчать археологічні знахідки на території давнього прилуцького Валу, на Опанасівському узвозі та на старовинному Квашинському посаді».

група7.avi

h

Кiлькiсть переглядiв: 578

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.