/Files/images/dlya_batkvsko/65040824.jpg /Files/images/dlya_batkvsko/2b.jpg

Музика – шлях до розвитку особистості

/Files/images/anjela/2019/музика 1.jpg /Files/images/anjela/2019/музика 2.jpg

днз

Звернення до батьків

Щорічно на Чернігівщині за участю дітей трапляється більше ста надзвичайних подій, внаслідок яких гинуть або одержують травми десятки малюків і підлітків. Особливо загострюється ситуація у весняно-літній період, коли діти більше часу проводять на вулиці чи вдома без належного нагляду дорослих і у пошуках розваги часто вигадують небезпечні ігри з вогнем, газовими, електричними приладами, вибухонебезпечними предметами, хімічними речовинами. Також причиною трагедій стає порушення заходів безпеки на дорогах і водоймах, вживання отруйних грибів чи рослин тощо.

Так, у річці Десна поблизу с. Авдіївка Куликівського району потонула 3-річна дівчинка, яка разом з матір’ю відпочивала біля водойми. Намагаючись врятувати свою дитину жінка сама ледь не загинула.

Внаслідок гри з сірниками 2-річного братика і 6-річної сестрички загорілися диван та палас в одному з будинків с. Дігтярівка Новгород-Сіверського району. Під час пожежі діти отримали опіки і буди доставлені у лікарню.

Шановні батьки!

Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпеки поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність на дорогах і водоймах, при поводженні з вогнем, електричними та газовими приладами, побутовою хімією, ліками тощо. Виділяйте щоденно кілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя. Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!

/Files/images/dlya_batkvsko/tiger-1357765873.png

Матусі й татусі,
Уважно прочитайте!
Це - правило для всіх,
Його запам'ятайте!
Не давайте у садок
Своїм дітям кульки,
Ланцюжки та кільця,
Цукерти та жуйки.
Не давайте зброю,
Намиста та браслети,
Хлопавки, цукерки
Та гострі предмети.
Колючі та ріжучі
Речі не давайте,
Іграшки м'які також забирайте.
Прочитали.Зрозуміло?
Дуже нам приємно!
Дотримуватись правила
Будемо взаємно!

/Files/images/dlya_batkvsko/8bc11d3404.gif /Files/images/dlya_batkvsko/8bc11d3404.gif /Files/images/dlya_batkvsko/8bc11d3404.gif

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил в ДНЗ № 11
1.Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.00 та забирати до 17.30.
2.Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
3.Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
4.Своєчасно повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності .
5.Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання (головний біль, хворе горло та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
6.Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
7.Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до садочка саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
8.Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.
9.Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
10.Щоб уникнути випадків травматизму, батькам слід перевіряти вміст карманів в одязі малюка на наявність небезпечних предметів ( ножиці, ножі, булавки, цвяхи, проволока, дзеркальця, скляні флакони, намистинки, ґудзики тощо).

11.Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо), дорогих іграшок, телефонів, планшетів тощо.

/Files/images/dlya_batkvsko/7100.gif

/Files/images/gruppa10/Баранова Л. Б..jpg

/Files/images/dlya_batkvsko/pdd3.jpg
БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ"

Діти повинні знати :

Переходячи вулицю , завжди треба дивитися спочатку наліво , а дійшовши до середини дороги - праворуч. Переходити вулицю можна тільки по пішохідних переходах . Вони позначаються спеціальним знаком «Пішохідний перехід» Якщо немає підземного переходу , ти повинен користуватися переходом зі світлофором . Поза населених пунктів дітям дозволяється йти тільки з дорослими по краю назустріч машинам. Якщо твої батьки забули , з якого боку потрібно обходити автобус , трамвай , можеш їм нагадати , що ці транспортні засоби небезпечно обходити як спереду , так і ззаду. Треба дійти до найближчого пішохідного переходу і по ньому перейти вулицю. Ні в якому разі не можна вибігати на дорогу. Перед дорогою треба зупинитися. Не можна гратися на проїжджій частині дороги і на тротуарі. Найбезпечніше переходити вулицю з групою пішоходів.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

В зв’язку з численними дорожньо-транспортними випадками звертаємося до Вас з проханням бути уважними на вулицях нашого міста, спільно з дітьми дотримуватись правил дорожнього руху.

Рекомендації для батьків/Files/images/dlya_batkvsko/97962656.gif

1 . При русі по тротуару :

- дотримуйтеся правого боку тротуару ;

- не ведіть дитину по краю тротуару : дорослий повинен перебувати з боку проїжджої частини;

2 . Готуючись перейти дорогу :

- зупиніться або сповільніть рух , огляньте проїжджу частину;

- залучіть дитину до спостереження за ситуацією на дорозі ;

- підкреслюйте свої рухи : поворот голови для огляду вулиці , зупинку для огляду дороги , зупинку для пропуску автомобілів.

- не стійте з дитиною на краю тротуару , так як при проїзді транспортний засіб може зачепити , збити , наїхати задніми колесами ;

3 . При виході з дому:

- відразу зверніть увагу дитини на рух транспортних засобів біля під'їзду і разом подивіться , чи не наближається до вас автомобіль , мотоцикл , мопед , велосипед ;

- якщо біля під'їзду стоять транспортні засоби або ростуть дерева , що закривають огляд , призупиніть свій рух і оберніться ,чи немає за перешкодою небезпеки .

4 . При очікуванні громадського транспорту :

- стійте разом з дітьми тільки на посадкових майданчиках , а при їх відсутності на тротуарі або узбіччі.

5 . При переході проїжджої частини:

- переходьте дорогу тільки по пішохідних переходах або на перехрестях по зазначеній лінії зебрі , інакше дитина звикне переходити де доведеться.

- не поспішайте і не біжіть ; переходьте дорогу завжди розміреним кроком

БУДЬТЕ УВАЖНІ НА ДОРОЗІ!

БУДЬТЕ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ!

Вислови, яких НІКОЛИ не повинна чути ваша дитина

«Підеш в школу, – ще довідаєшся...», «Може там з тебе людину зроблять !...» «Мені такий хлопчик (таке ледащо...) не треба ...!» « Вчитель не такий», «Клас не підходящий, – не такий, як сусідній», «Школа взагалі гірше, ніж та (якась!)» «Перестань! Сядь і посидь! Набрид, мотаєшся отут перед очима!» «Дай здачі, чого сидиш?», «Вдома ти он яка швидка, а як без мене, то нічого не варта...» «А чого від нього чекати гарного? Він же...» «То й що, що вчителька казала писати ось тут, а я тобі кажу...», «Хай собі каже вчителька, а в нас немає часу ходити на вулицю, дивитись на ту берізку... Ще чого!..» «І що ти за дитина така! Он у інших діти як діти...» «Поклади на місце! Пам’ятаєш, як минулого разу... Втомилася я вже прибирати після тебе...» «І коли ти вже... До тебе треба п’ять няньок, щоб витримати...», «Скільки це може продовжуватися...» «Ти в мене найкраща, найгарніша, не те що та Тетянка... Ніколи нічого в неї нема: ні фарб, ні клею.. Не дружи з нею...».

Вислови, які хотіла б почути ваша дитина

«Ти мені дуже допоміг!» «Ти нас так порадувала! Ми знаємо, що ти нас не підведеш!» «Я подумала, а що як нам зробити отак... Знаєш, а в бабусі виходить саме так, як ми хочемо, але вона робить трохи інакше...» «Я тебе так люблю... Ти нам дуже потрібна...» «Ми з татом хочемо, щоб ... , тому, що....» «Я в тебе вірю...», «Подумай ще раз,... я теж колись зробила таку саму помилку...» «Якщо вчителька саме так просила написати, то звичайно, звісно ж...» «А ти подякувала Сергійку за фарби ?... А чому ти не запропонував Толі свою допомогу.... Я зробила б так...» «Колись давно я теж була у схожій ситуації... Знаєш, я подумала, може й тобі так зробити...» «Давай з татом порадимося... Разом ми вигадаємо найкращий вихід...» «Мені було б приємно, якби ти... А бабуся мені вже давно казала, що дуже зраділа б, якби..» «У тебе сьогодні такий войовничий настрій... То може оголосимо війну бруду й пилу ... Допоможеш мені...» «В тебе таке непросте домашнє завдання. Ти розумний хлопчик, впорався. Але додавши ще й охайності, вийде ідеально... Що, як ми зробимо так...» «Пам’ятаєш, як минулого разу я тебе хвалила, мені так сподобалось. Зроби й цього разу так, щоб я тебе похвалила...»

/Files/images/dlya_batkvsko/1(2).png

Кiлькiсть переглядiв: 1634

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.